- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Johtojen koot 6,3x0,8mm Max. myötäjännite 1,06V Syöttövirta 75A Maksimi virtapulssi 700A Max. estosuuntainen jännite 1,2kV Kotelo FO-F-B Sähköasennus FASTON yhdistimet... Lue lisää
48,58 €(Sis.alv)
38,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUO60-12NO3
- Paino: 0.1 kg
- Kotelo: FO-F-B
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: liittimet
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Versio: moduuli
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Maksimi virtapulssi: 700A
- Max. myötäjännite: 1,06V
- Syöttövirta: 75A
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSSILTA: KOLMIVAIHEINEN - URMAX: 1,2KV - IF: 75A - MODUULI VUO60-12NO3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Max. myötäjännite | 1,06V |
| Syöttövirta | 75A |
| Maksimi virtapulssi | 700A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Kotelo | FO-F-B |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | kolmivaiheinen |
| Lähdöt | liittimet |
| Versio | moduuli |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista