- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NTE Electronics Diodien tyypit tasasuuntaaja Max. estosuuntainen jännite 0,6kV Syöttövirta 3A Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Asennus THT Max. myötäjännite 1,3V Maksimi... Lue lisää
5,55 €(Sis.alv)
4,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NTE580
- Paino: 0.6 g
- Kapasitanssi: 65pF
- Asennus: THT
- Valmistaja: NTE Electronics
- Max. estosuuntainen jännite: 0,6kV
- Maksimi virtapulssi: 100A
- Max. myötäjännite: 1,3V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 3A
- Diodien tyypit: tasasuuntaaja
- Vuotovirta: 0,1mA
- Valmiusaika: 150ns
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NTE Electronics |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Max. estosuuntainen jännite | 0,6kV |
| Syöttövirta | 3A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Asennus | THT |
| Max. myötäjännite | 1,3V |
| Maksimi virtapulssi | 100A |
| Vuotovirta | 0,1mA |
| Valmiusaika | 150ns |
| Kapasitanssi | 65pF |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista