- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja DIODES INCORPORATED Diodien tyypit tasasuuntaaja Asennus THT Max. estosuuntainen jännite 200V Syöttövirta 1A Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Pakkaus rulla Pakkaus teippi Maksimi... Lue lisää
247,70 €(Sis.alv)
197,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1N4935-T
- Paino: 1 g
- Kapasitanssi: 15pF
- Kotelo: DO41
- Asennus: THT
- Valmistaja: DIODES INCORPORATED
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 200V
- Maksimi virtapulssi: 30A
- Max. myötäjännite: 1,2V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 1A
- Diodien tyypit: tasasuuntaaja
- Valmiusaika: 200ns
- Pakkauskoko: 5000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSDIODI - THT - 200V - 1A - RULLA,TEIPPI - IFSM: 30A - DO41 1N4935-T
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Asennus | THT |
| Max. estosuuntainen jännite | 200V |
| Syöttövirta | 1A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Maksimi virtapulssi | 30A |
| Kotelo | DO41 |
| Max. myötäjännite | 1,2V |
| Valmiusaika | 200ns |
| Kapasitanssi | 15pF |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista