- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja FAGOR Diodien tyypit tasasuuntaaja Asennus THT Max. estosuuntainen jännite 1kV Syöttövirta 2A Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Puolijohde-elementtien ominaisuudet glass passivated... Lue lisää
785,91 €(Sis.alv)
626,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FUF2007TR
- Paino: 1 g
- Kotelo: DO15
- Kotelo: DO204AC
- Asennus: THT
- Valmistaja: FAGOR
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 1kV
- Max. syöttövirta: 20A
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: glass passivated
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: ultranopea kytkentä
- Maksimi virtapulssi: 75A
- Max. myötäjännite: 1,7V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 2A
- Diodien tyypit: tasasuuntaaja
- Valmiusaika: 75ns
- Pakkauskoko: 4000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSDIODI - THT - 1KV - 2A - RULLA - IFSM: 75A - DO15,DO204AC FUF2007 TR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FAGOR |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Asennus | THT |
| Max. estosuuntainen jännite | 1kV |
| Syöttövirta | 2A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | glass passivated |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | ultranopea kytkentä |
| Pakkaus | rulla |
| Maksimi virtapulssi | 75A |
| Kotelo | DO15 |
| Kotelo | DO204AC |
| Max. myötäjännite | 1,7V |
| Max. syöttövirta | 20A |
| Valmiusaika | 75ns |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista