- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja VISHAY Diodien tyypit tasasuuntaaja Asennus SMD Max. estosuuntainen jännite 200V Syöttövirta 3A Valmiusaika 30ns Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Max. myötäjännite 0,9V Maksimi... Lue lisää
1110,59 €(Sis.alv)
884,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ES3D-E39AT
- Paino: 0.3 g
- Asennus: SMD
- Valmistaja: VISHAY
- Max. estosuuntainen jännite: 200V
- Maksimi virtapulssi: 100A
- Max. myötäjännite: 0,9V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 3A
- Diodien tyypit: tasasuuntaaja
- Vuotovirta: 10µA
- Valmiusaika: 30ns
- Pakkauskoko: 3500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSDIODI - SMD - 200V - 3A - 30NS - UFMAX: 900MV - IFSM: 100A ES3D-E3/9AT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 200V |
| Syöttövirta | 3A |
| Valmiusaika | 30ns |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Max. myötäjännite | 0,9V |
| Maksimi virtapulssi | 100A |
| Vuotovirta | 10µA |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista