
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ONSEMI |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Syöttövirta | 2A |
| Valmiusaika | 20ns |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | nopea kytkentä |
| Kapasitanssi | 18pF |
| Kotelo | SMB |
| Max. myötäjännite | 0,9V |
| Maksimi virtapulssi | 50A |
| Vuotovirta | 0,35mA |
| Sirontateho | 1,66W |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |













