- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SYDÄN: FERRIITTI-EFD - 730NH - A: 12,5MM - B: 6,2MM - E: 9MM - SISÄØ: 6,2MM
8998121221

Valmistaja FAIR-RITE AL induktanssikerroin 730nH Pituus 3,5mm Koko B 6,2mm Sisähalkaisija 6,2mm Koko E 9mm Ulkohalkaisija 12,5mm Koko A 12,5mm Testaustaajuus 1kHz Sydämen materiaali 98 Versio EFD... Lue lisää
166,63 €(Sis.alv)
132,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8998121221-FAI-0
- Paino: 12 g
- Sisähalkaisija: 6,2mm
- Ulkohalkaisija: 12,5mm
- Valmistaja: FAIR-RITE
- Koko A: 12,5mm
- Pituus: 3,5mm
- Versio: EFD
- Koko B: 6,2mm
- Sydämen materiaali: 98
- Testaustaajuus: 1kHz
- Pakkauskoko: 221 kpl
- Tilattavissa 26 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FAIR-RITE |
| AL induktanssikerroin | 730nH |
| Pituus | 3,5mm |
| Koko B | 6,2mm |
| Sisähalkaisija | 6,2mm |
| Koko E | 9mm |
| Ulkohalkaisija | 12,5mm |
| Koko A | 12,5mm |
| Testaustaajuus | 1kHz |
| Sydämen materiaali | 98 |
| Versio | EFD |
| Sydämen tyyppi | ferriitti- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €