GY12R722045V107R
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 100F - 2,7VDC - -10÷30% - Ø22X45MMOHM - Superkondensaattorit - GY12R722045V107R - 1
Valmistaja CAP-XX Kondensaattorin tyyppi superkondensaattori Asennus THT Kapasitanssi 100F Toimintajännite 2,7V DC Toleranssi -10...30% Rungon koko Ø22x45mm ESR resistanssi 20mohm Spatiaalinen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: GY12R722045V107R
  • Paino: 10 g
  • Halkaisija: 22mm
  • Kapasitanssi: 100F
  • Kond. tyyppi: superkondensaattori
  • Korkeus: 45mm
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Toleranssi: -10...30%
  • Valmistaja: CAP-XX
  • Toimintajännite: 2,7V DC
  • Spatiaalinen orientaatio: pystysuora
  • Vuotovirta: 0,2mA
  • ESR resistanssi: 20mOhm
  • Rungon koot: Ø22x45mm
  • Pakkauskoko: 400 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCAP-XX
Kondensaattorin tyyppisuperkondensaattori
AsennusTHT
Kapasitanssi100F
Toimintajännite2,7V DC
Toleranssi-10...30%
Rungon kokoØ22x45mm
ESR resistanssi20mohm
Vuotovirta0,2mA
Toimintalämpötila-40...70°C
Korkeus45mm
Halkaisija22mm