
MTA
KAAPELIPÄÄTE - JOHTOON,PURISTUS - LÄHDÖT: M6 RUUVIT - HOPEA - 16MM2
1605000
Tuotekoodi: MTA-1605000
2,54 €(Sis.alv)
2,02 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MTA |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | suojalla varustettu sulakepesä |
| Asennus | painettava |
| Asennus | ruuvattu |
| Lähdöt | M6 ruuvit |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Yhteensopivat tuotteet | MTA-1X06700 |
| Yhteensopivat tuotteet | MTA-1X06720 |
| Yhteensopivat tuotteet | MTA-1X06750 |
| Yhteensopivat tuotteet | MTA-1605000 |
| Väri | musta |
| Sulaketarvikkeiden käyttö | autovarokkeet |
| Rungon materiaali | polyamidi 66 |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Sulakkeen koko | 55mm |
| Ratojen lukumäärä | 1 |
| Huippujännite | 32V |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MEGACOMPACT |
