- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SUODATIN: RC - 275VAC - 200NF - 150KOHM - THT - 26,5X8,5X16,5MM - 80MM



Valmistaja MIFLEX SOLUTIONS Asennus THT Lähdöt johdot Suodattimien käyttösovellus LED valaistuksen sammuttaminen Suodattimen tyyppi RC Kapasitanssi 0,2µF Rungon koko 26,5x8,5x16,5mm Rasteri... Lue lisää
11,64 €(Sis.alv)
9,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RC-LED-200N150K
- Paino: 6.3 g
- Resistanssi: 150kOhm
- Kapasitanssi: 0,2µF
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 22,5mm
- Valmistaja: MIFLEX SOLUTIONS
- Toimintajännite: 275V AC
- Lähdöt: johdot
- Rungon koot: 26,5x8,5x16,5mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Asennus | THT |
| Lähdöt | johdot |
| Suodattimien käyttösovellus | LED valaistuksen sammuttaminen |
| Suodattimen tyyppi | RC |
| Kapasitanssi | 0,2µF |
| Rungon koko | 26,5x8,5x16,5mm |
| Rasteri | 22,5mm |
| Ulostulojen pituus | 80mm |
| Toimintajännite | 275V AC |
| Resistanssi | 150kohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista