- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MOLEX Toimintalämpötila -55...125°C Kapasitanssi 0,1nF Rungon koko 39,6x12,7mm Korkeus 39,6mm Max. toimintavirta 5A Toleranssi ±25% Asennus ruuvattu Suodattimen tyyppi häiriösuoja-... Lue lisää
211,59 €(Sis.alv)
168,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 732860210-MOL-0
- Paino: 96 g
- Kapasitanssi: 0,1nF
- Korkeus: 39,6mm
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±25%
- Valmistaja: MOLEX
- Max. toimintavirta: 5A
- Rungon koot: 39,6x12,7mm
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MOLEX |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Kapasitanssi | 0,1nF |
| Rungon koko | 39,6x12,7mm |
| Korkeus | 39,6mm |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Toleranssi | ±25% |
| Asennus | ruuvattu |
| Suodattimen tyyppi | häiriösuoja- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €