- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SUODATIN: HÄIRIÖSUOJA-100NFOHM - SMD - 100VDC - 10A - ±20% - 1206
YFF31AH2A104MT0Y0N



Valmistaja TDK Asennus SMD Toimintalämpötila -55...125°C Toleranssi ±20% Kapasitanssi 0,1µF Toimintajännite 100V DC Yhteensopivuusnormi AEC-Q200 Resistanssi 12mohm Max. toimintavirta 10A Kotelo... Lue lisää
1006,95 €(Sis.alv)
802,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YFF31AH2A104MTN
- Resistanssi: 12mohm
- Kapasitanssi: 0,1µF
- Kond. tyyppi: keraaminen
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TDK
- Toimintajännite: 100V DC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Max. toimintavirta: 10A
- Kotelo - mm: 3216
- Kotelo - tuuma: 1206
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SUODATIN: HÄIRIÖSUOJA-100NFOHM - SMD - 100VDC - 10A - ±20% - 1206 YFF31AH2A104MT0Y0N
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TDK |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Toleranssi | ±20% |
| Kapasitanssi | 0,1µF |
| Toimintajännite | 100V DC |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Resistanssi | 12mohm |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Kotelo - tuuma | 1206 |
| Kotelo - mm | 3216 |
| Suodattimen tyyppi | häiriösuoja- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista