- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MURATA Suodattimen tyyppi häiriösuoja- Kapasitanssi 0,1µF Asennus SMD Toimintajännite 10V DC Toleranssi ±20% Kotelo - tuuma 0805 Kotelo - mm 2012 Tuotantosarja EMIFIL Rullan... Lue lisää
403,92 €(Sis.alv)
321,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NFM21HC104R1A3D
- Kapasitanssi: 0,1µF
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: MURATA
- Toimintajännite: 10V DC
- Tuotantosarja: EMIFIL
- Kotelo - mm: 2012
- Kotelo - tuuma: 0805
- Pakkauskoko: 4000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SUODATIN: HÄIRIÖSUOJA-100NF - SMD - 10VDC - ±20% - 0805 - 180MM NFM21HC104R1A3D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURATA |
| Suodattimen tyyppi | häiriösuoja- |
| Kapasitanssi | 0,1µF |
| Asennus | SMD |
| Toimintajännite | 10V DC |
| Toleranssi | ±20% |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Kotelo - mm | 2012 |
| Tuotantosarja | EMIFIL |
| Rullan maksimihalkaisija | 180mm |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista