- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BOURNS Sulaketyyppi polymeerisulake PTC Nimellisvirta 0,33A Huippuvirta 4,5A Kytkentävirta 740mA Huippujännite 240V AC Asennus PCB Asennus THT Tuotantosarja MF-RM Teho 1,7W min.... Lue lisää
194,54 €(Sis.alv)
155,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MFRM0332402-BOU
- Paino: 0.3 g
- Teho: 1,7W
- Nimellisvirta: 0,33A
- Sulaketyyppi: polymeerisulake PTC
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: BOURNS
- Huippuvirta: 4,5A
- Tuotantosarja: MF-RM
- Huippujännite: 240V AC
- Pakkauskoko: 209 kpl
- Tilattavissa 8 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BOURNS |
| Sulaketyyppi | polymeerisulake PTC |
| Nimellisvirta | 0,33A |
| Huippuvirta | 4,5A |
| Kytkentävirta | 740mA |
| Huippujännite | 240V AC |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | MF-RM |
| Teho | 1,7W |
| min. resistanssi | 770mohm |
| Maks. resistanssi | 2,6ohm |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €