- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TAIYO YUDEN Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Asennus SMD Induktanssi 6,8µH Toimintavirta 2,3A Resistanssi 52mohm Toleranssi ±20% Resonanssitaajuus 22MHz Rungon koko 4,9x4,9mm... Lue lisää
0,61 €(Sis.alv)
0,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NRS5030T6R8MMGJ
- Paino: 0.3 g
- Resistanssi: 52mohm
- Korkeus: 3,1mm
- Induktanssi: 6,8µH
- Resonanssitaajuus: 22MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -25...120°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Toimintavirta: 2,3A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Sydämen materiaali: ferriitti
- Testaustaajuus: 0,1MHz
- Kyllästysvirta: 2,5A
- Rungon koot: 4,9x4,9mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | SMD |
| Induktanssi | 6,8µH |
| Toimintavirta | 2,3A |
| Resistanssi | 52mohm |
| Toleranssi | ±20% |
| Resonanssitaajuus | 22MHz |
| Rungon koko | 4,9x4,9mm |
| Testaustaajuus | 0,1MHz |
| Kyllästysvirta | 2,5A |
| Sydämen materiaali | ferriitti |
| Korkeus | 3,1mm |
| Maks. resistanssi | 67,6mohm |
| Toimintalämpötila | -25...120°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista