- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TAIYO YUDEN Resonanssitaajuus 6MHz Korkeus 4mm Sydämen materiaali ferriitti Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -40...125°C Induktanssi 47µH Rungon koko 4,9x4,9mm... Lue lisää
556,28 €(Sis.alv)
443,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCXND5050YKL470MMG
- Resistanssi: 0,31Ohm
- Korkeus: 4mm
- Induktanssi: 47µH
- Resonanssitaajuus: 6MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Toimintavirta: 0,9A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Sydämen materiaali: ferriitti
- Testaustaajuus: 0,1MHz
- Kyllästysvirta: 1,15A
- Rungon koot: 4,9x4,9mm
- Pakkauskoko: 1500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SMD KURISTIN 47UH - ITOIMINTA: 900MA - R:OHM - ±20% - H: 4MM LCXND5050YKL470MMG
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Resonanssitaajuus | 6MHz |
| Korkeus | 4mm |
| Sydämen materiaali | ferriitti |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Induktanssi | 47µH |
| Rungon koko | 4,9x4,9mm |
| Resistanssi | 0,31ohm |
| Toimintavirta | 0,9A |
| Maks. resistanssi | 403mohm |
| Kyllästysvirta | 1,15A |
| Toleranssi | ±20% |
| Testaustaajuus | 0,1MHz |
| Asennus | SMD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista