- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja TAIYO YUDEN Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Tuotantosarja CB Sydämen materiaali ferriitti Asennus SMD Toimintalämpötila -40...105°C Induktanssi 4,7µH Rungon koko 2,5x1,8mm... Lue lisää
270,16 €(Sis.alv)
215,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CBC2518T4R7M
- Resistanssi: 0,2Ohm
- Induktanssi: 4,7µH
- Resonanssitaajuus: 41MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Tuotantosarja: CB
- Toimintavirta: 0,92A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Sydämen materiaali: ferriitti
- Testaustaajuus: 7,96MHz
- Rungon koot: 2,5x1,8mm
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SMD KURISTIN 4,7UH - 920MA - R:OHM - ±20% - CB - 2,5X1,8MM CBC2518T4R7M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Tuotantosarja | CB |
| Sydämen materiaali | ferriitti |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Induktanssi | 4,7µH |
| Rungon koko | 2,5x1,8mm |
| Resistanssi | 0,2ohm |
| Maks. resistanssi | 260mohm |
| Toimintavirta | 0,92A |
| Toleranssi | ±20% |
| Testaustaajuus | 7,96MHz |
| Resonanssitaajuus | 41MHz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista