- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TT ELECTRONICS Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -50...155°C Induktanssi 3,3µH Korkeus 5,9mm Rungon koko 11,5x10,5x5,9mm Kyllästysvirta 24A Toleranssi ±20% Asennus... Lue lisää
190,98 €(Sis.alv)
152,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HA73E103R3LFTR-0
- Paino: 0.9 g
- Korkeus: 5,9mm
- Induktanssi: 3,3µH
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -50...155°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TT ELECTRONICS
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Kyllästysvirta: 24A
- Rungon koot: 11,5x10,5x5,9mm
- Pakkauskoko: 36 kpl
- Tilattavissa 13 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TT ELECTRONICS |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Toimintalämpötila | -50...155°C |
| Induktanssi | 3,3µH |
| Korkeus | 5,9mm |
| Rungon koko | 11,5x10,5x5,9mm |
| Kyllästysvirta | 24A |
| Toleranssi | ±20% |
| Asennus | SMD |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €