LSQCA251818T2R2M
SMD KURISTIN 2,2UH - 630MA - R:OHM - ±20% - LSQC - 2,5X1,8MM - Kuristimet - LSQCA251818T2R2M - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Tuotantosarja LSQC Toimintalämpötila -40...105°C Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Induktanssi 2,2µH Rungon koko 2,5x1,8mm Toimintavirta 0,63A Resistanssi 0,13ohm Maks.... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LSQCA251818T2R2M
  • Resistanssi: 0,13Ohm
  • Induktanssi: 2,2µH
  • Resonanssitaajuus: 68MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -40...105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Tuotantosarja: LSQC
  • Toimintavirta: 0,63A
  • Kuristimen tyyppi: lanka-
  • Sydämen materiaali: ferriitti
  • Testaustaajuus: 7,96MHz
  • Rungon koot: 2,5x1,8mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTAIYO YUDEN
TuotantosarjaLSQC
Toimintalämpötila-40...105°C
Kuristimen tyyppimonisäikeinen-
Induktanssi2,2µH
Rungon koko2,5x1,8mm
Toimintavirta0,63A
Resistanssi0,13ohm
Maks. resistanssi169mohm
Toleranssi±20%
Testaustaajuus7,96MHz
Resonanssitaajuus68MHz