
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Viking |
| Asennus | SMD |
| Toimintavirta | 0,7A |
| Resistanssi | 0,24ohm |
| Hyvyysluku | 10 |
| Toleranssi | ±10% |
| Testaustaajuus | 7,96MHz |
| Kotelo - tuuma | 1812 |
| Resonanssitaajuus | 40MHz |
| Kotelo - mm | 4532 |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Induktanssi | 3,9µH |













