NRS6045T150MMGK
SMD KURISTIN 15UH - ITOIMINTA: 1,9A - R:OHM - ±20% - 6X6MM - Kuristimet - NRS6045T150MMGK - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Asennus SMD Toleranssi ±20% Testaustaajuus 0,1MHz Resonanssitaajuus 10MHz Sydämen materiaali ferriitti Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -25...125°C... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NRS6045T150MMGK
  • Resistanssi: 70mohm
  • Korkeus: 4,5mm
  • Induktanssi: 15µH
  • Resonanssitaajuus: 10MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -25...125°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Toimintavirta: 1,9A
  • Kuristimen tyyppi: lanka-
  • Sydämen materiaali: ferriitti
  • Testaustaajuus: 0,1MHz
  • Kyllästysvirta: 2,5A
  • Rungon koot: 6x6mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTAIYO YUDEN
AsennusSMD
Toleranssi±20%
Testaustaajuus0,1MHz
Resonanssitaajuus10MHz
Sydämen materiaaliferriitti
Kuristimen tyyppimonisäikeinen-
Toimintalämpötila-25...125°C
Induktanssi15µH
Korkeus4,5mm
Rungon koko6x6mm
Maks. resistanssi91mohm
Resistanssi70mohm
Kyllästysvirta2,5A
Toimintavirta1,9A