BRL3225T470K
SMD KURISTIN 1210 - 47UH - ITOIMINTA: 390MA - R: 1OHM - ±10% - BR - Kuristimet - BRL3225T470K - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Tuotantosarja BR Sydämen materiaali ferriitti Asennus SMD Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -40...105°C Toleranssi ±10% Induktanssi 47µH Rungon koko... Lue lisää
  • Tuotekoodi: BRL3225T470K
  • Resistanssi: 1ohm
  • Induktanssi: 47µH
  • Resonanssitaajuus: 7MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -40...105°C
  • Toleranssi: ±10%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Tuotantosarja: BR
  • Toimintavirta: 0,39A
  • Kuristimen tyyppi: lanka-
  • Sydämen materiaali: ferriitti
  • Testaustaajuus: 0,1MHz
  • Kyllästysvirta: 420mA
  • Kotelo - mm: 3225
  • Kotelo - tuuma: 1210
  • Rungon koot: 3,2x2,5mm
  • Pakkauskoko: 2000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTAIYO YUDEN
TuotantosarjaBR
Sydämen materiaaliferriitti
AsennusSMD
Kuristimen tyyppimonisäikeinen-
Toimintalämpötila-40...105°C
Toleranssi±10%
Induktanssi47µH
Rungon koko3,2x2,5mm
Resistanssi1ohm
Maks. resistanssi1,2ohm
Toimintavirta0,39A
Kyllästysvirta420mA
Testaustaajuus0,1MHz
Resonanssitaajuus7MHz