
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Asennus | SMD |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Toleranssi | ±20% |
| Induktanssi | 1µH |
| Resistanssi | 43mohm |
| Toimintavirta | 2,4A |
| Resonanssitaajuus | 220MHz |
| Kotelo - tuuma | 1210 |
| Kotelo - mm | 3225 |













