NRS8040T100MJGJ
SMD KURISTIN 10UH - ITOIMINTA: 3,1A - R:OHM - ±20% - 8X8MM - Kuristimet - NRS8040T100MJGJ - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Asennus SMD Toleranssi ±20% Testaustaajuus 0,1MHz Resonanssitaajuus 22MHz Sydämen materiaali ferriitti Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -25...125°C... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NRS8040T100MJGJ
  • Paino: 1 g
  • Resistanssi: 34mohm
  • Korkeus: 4mm
  • Induktanssi: 10µH
  • Resonanssitaajuus: 22MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -25...125°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Toimintavirta: 3,1A
  • Kuristimen tyyppi: lanka-
  • Sydämen materiaali: ferriitti
  • Testaustaajuus: 0,1MHz
  • Kyllästysvirta: 3,8A
  • Rungon koot: 8x8mm
kpl
ValmistajaTAIYO YUDEN
AsennusSMD
Toleranssi±20%
Testaustaajuus0,1MHz
Resonanssitaajuus22MHz
Sydämen materiaaliferriitti
Kuristimen tyyppimonisäikeinen-
Toimintalämpötila-25...125°C
Induktanssi10µH
Korkeus4mm
Rungon koko8x8mm
Maks. resistanssi44,2mohm
Resistanssi34mohm
Kyllästysvirta3,8A
Toimintavirta3,1A