NRS6045T100MMGK
SMD KURISTIN 10UH - ITOIMINTA: 2,4A - R:OHM - ±20% - NRS - Kuristimet - NRS6045T100MMGK - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Asennus SMD Induktanssi 10µH Toimintavirta 2,4A Resistanssi 46mohm Toleranssi ±20% Resonanssitaajuus 12MHz Rungon koko 6x6mm Testaustaajuus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NRS6045T100MMGK
  • Paino: 0.5 g
  • Resistanssi: 46mohm
  • Korkeus: 4,5mm
  • Induktanssi: 10µH
  • Resonanssitaajuus: 12MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -25...125°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Tuotantosarja: NRS
  • Toimintavirta: 2,4A
  • Kuristimen tyyppi: lanka-
  • Sydämen materiaali: ferriitti
  • Testaustaajuus: 0,1MHz
  • Kyllästysvirta: 3,1A
  • Rungon koot: 6x6mm
  • Tuote loppu toimittajalta
AsennusSMD
Induktanssi10µH
Toimintavirta2,4A
Resistanssi46mohm
Toleranssi±20%
Resonanssitaajuus12MHz
Rungon koko6x6mm
Testaustaajuus0,1MHz
Kyllästysvirta3,1A
Sydämen materiaaliferriitti
Korkeus4,5mm
Maks. resistanssi59,8mohm
Toimintalämpötila-25...125°C