NRS5014T100MMGG
SMD KURISTIN 10UH - ITOIMINTA: 1,1A - R:OHM - ±20% - 5X5MM - Kuristimet - NRS5014T100MMGG - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Asennus SMD Induktanssi 10µH Toimintavirta 1,1A Resistanssi 0,2ohm Toleranssi ±20% Resonanssitaajuus 27MHz Rungon koko 5x5mm Testaustaajuus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NRS5014T100MMGG
  • Resistanssi: 0,2Ohm
  • Induktanssi: 10µH
  • Resonanssitaajuus: 27MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -25...125°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Toimintavirta: 1,1A
  • Kuristimen tyyppi: lanka-
  • Sydämen materiaali: ferriitti
  • Testaustaajuus: 0,1MHz
  • Kyllästysvirta: 1,4A
  • Rungon koot: 5x5mm
  • Pakkauskoko: 1000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTAIYO YUDEN
Kuristimen tyyppimonisäikeinen-
AsennusSMD
Induktanssi10µH
Toimintavirta1,1A
Resistanssi0,2ohm
Toleranssi±20%
Resonanssitaajuus27MHz
Rungon koko5x5mm
Testaustaajuus0,1MHz
Kyllästysvirta1,4A
Sydämen materiaaliferriitti
Maks. resistanssi240mohm
Toimintalämpötila-25...125°C