- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TAIYO YUDEN Tuotantosarja CB Sydämen materiaali ferriitti Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -40...105°C Induktanssi 47µH Korkeus 1,6mm Rungon koko 2x1,6mm... Lue lisää
198,93 €(Sis.alv)
158,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CB2016T470K-TAI-0
- Korkeus: 1,6mm
- Induktanssi: 47µH
- Resonanssitaajuus: 11MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Tuotantosarja: CB
- Toimintavirta: 0,24A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Sydämen materiaali: ferriitti
- Testaustaajuus: 2,52MHz
- Kyllästysvirta: 110mA
- Kotelo - mm: 2016
- Kotelo - tuuma: 0806
- Rungon koot: 2x1,6mm
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Tuotantosarja | CB |
| Sydämen materiaali | ferriitti |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Induktanssi | 47µH |
| Korkeus | 1,6mm |
| Rungon koko | 2x1,6mm |
| Kyllästysvirta | 110mA |
| Toimintavirta | 0,24A |
| Maks. resistanssi | 3,12ohm |
| Toleranssi | ±10% |
| Testaustaajuus | 2,52MHz |
| Resonanssitaajuus | 11MHz |
| Kotelo - tuuma | 0806 |
| Kotelo - mm | 2016 |
| Asennus | SMD |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €