- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SEINÄASENNUSKOTELO - X: 500MM - Y: 700MM - Z: 245MM - INDUSTRIAL SR - ABS - IP65
2764-00





Valmistaja ELEKTRO-PLAST NASIELSK Tuotantosarja INDUSTRIAL SR Versio varustettu asennuslevyllä Z-mitta 245mm X-mitta 500mm Y-mitta 700mm Kotelon tyyppi seinä- Kotelon materiaali ABS Kotelon väri... Lue lisää
353,22 €(Sis.alv)
281,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPN-2764-00
- Paino: 8.92 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
- Tuotantosarja: INDUSTRIAL SR
- Versio: varustettu asennuslevyllä
- Kotelon tyyppi: seinä-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SEINÄASENNUSKOTELO - X: 500MM - Y: 700MM - Z: 245MM - INDUSTRIAL SR - ABS - IP65 2764-00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELEKTRO-PLAST NASIELSK |
| Tuotantosarja | INDUSTRIAL SR |
| Versio | varustettu asennuslevyllä |
| Z-mitta | 245mm |
| X-mitta | 500mm |
| Y-mitta | 700mm |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista