
SCHNEIDER ELECTRIC
ASENNUSLEVY - GALVANISOITU TERÄS - 1,8MM
NSYMM54
Tuotekoodi: NSYMM54
40,16 €(Sis.alv)
32,00 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| X-mitta | 400mm |
| Y-mitta | 500mm |
| Z-mitta | 250mm |
| Tuotantosarja | Spacial CRN |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Setin sisältö | asennuslevy |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK10 |

