
SCHNEIDER ELECTRIC
ADAPTERI - TERÄS - KAAPELEIDEN LÄPIVIENTILEVY
NSYTLDFL
Tuotekoodi: NSYTLDFL
23,11 €(Sis.alv)
18,42 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| X-mitta | 400mm |
| Y-mitta | 400mm |
| Z-mitta | 200mm |
| Tuotantosarja | Spacial S3D |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Kannen väri | vaalean harmaa |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK10 |
| Setin sisältö | asennuslevy |

