

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
AVAIN
275306-00
Tuotekoodi: EPN-275306-00
2,22 €(Sis.alv)
1,77 €(alv 0%)
Tilattavissa 44 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | ELEKTRO-PLAST NASIELSK |
| Tuotantosarja | INDUSTRIAL SR |
| Z-mitta | 162mm |
| X-mitta | 356mm |
| Y-mitta | 456mm |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP65 |

