
SCHNEIDER ELECTRIC
ADAPTERI - TERÄS - KAAPELEIDEN LÄPIVIENTILEVY
NSYTLCFL
Tuotekoodi: NSYTLCFL
18,07 €(Sis.alv)
14,40 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| X-mitta | 300mm |
| Y-mitta | 400mm |
| Z-mitta | 200mm |
| Tuotantosarja | Spacial S3D |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Kannen väri | vaalean harmaa |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK10 |
| Setin sisältö | asennuslevy |

