- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Syöttövirta 12A Max. estosuuntainen jännite 100V Maksimi virtapulssi 200A Asennus SMD Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Kotelo TO277B Pakkaus rulla Pakkaus... Lue lisää
1,55 €(Sis.alv)
1,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST12100STR-SMC
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: TO277B
- Asennus: SMD
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 100V
- Maksimi virtapulssi: 200A
- Max. myötäjännite: 0,7V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 12A
- Diodien tyypit: Schottky tasasuuntaaja
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCHOTTKY TASASUUNTAUSDIODI - TO277B - SMD - 100V - 12A ST12100STR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Syöttövirta | 12A |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Maksimi virtapulssi | 200A |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Kotelo | TO277B |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Max. myötäjännite | 0,7V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista