- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja STMicroelectronics Diodien tyypit Schottky tasasuuntaaja Asennus THT Max. estosuuntainen jännite 60V Syöttövirta 1A Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Kotelo DO41 Max.... Lue lisää
0,44 €(Sis.alv)
0,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STPS1L60RL
- Paino: 1 g
- Kotelo: DO41
- Asennus: THT
- Valmistaja: STMicroelectronics
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 60V
- Max. syöttövirta: 10A
- Maksimi virtapulssi: 60A
- Max. myötäjännite: 0,75V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 1A
- Diodien tyypit: Schottky tasasuuntaaja
- Vuotovirta: 21mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCHOTTKY TASASUUNTAUSDIODI - THT - 60V - 1A - DO41 - UFMAX: 0,75V STPS1L60RL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Asennus | THT |
| Max. estosuuntainen jännite | 60V |
| Syöttövirta | 1A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Kotelo | DO41 |
| Max. myötäjännite | 0,75V |
| Max. syöttövirta | 10A |
| Maksimi virtapulssi | 60A |
| Vuotovirta | 21mA |
| Pakkaus | rulla |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista