
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Pakkaus | rulla 7 tuumaa |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Kapasitanssi | 230pF |
| Kotelo | SMB |
| Max. myötäjännite | 0,7V |
| Syöttövirta | 3A |
| Maksimi virtapulssi | 80A |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 750kpl |













