
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Pakkaus | rulla 7 tuumaa |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Kapasitanssi | 540pF |
| Kotelo | DO221AC |
| Max. myötäjännite | 0,62V |
| Syöttövirta | 5A |
| Maksimi virtapulssi | 100A |
| Max. estosuuntainen jännite | 60V |
| Sovellus | autoteollisuus |













