
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - D2PAK,TO263 - L: 13MM - W: 26MM - H: 10MM
FK24413D2PAK
Tuotekoodi: FK24413D2PAK
1,89 €(Sis.alv)
1,51 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Kotelo | D2PAK |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 25V |
| Syöttövirta | 10A x2 |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Max. myötäjännite | 0,56V |
| Maksimi virtapulssi | 220A |
| Pakkaus | tuubi |
| Vuotovirta | 250mA |
| Max. syöttövirta | 30A |
















