
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - D2PAK,TO263 - L: 13MM - W: 26MM - H: 10MM
FK24413D2PAK
Tuotekoodi: FK24413D2PAK
1,89 €(Sis.alv)
1,51 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WeEn Semiconductors |
| Kotelo | D2PAK |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Max. myötäjännite | 0,8V |
| Syöttövirta | 10A x2 |
| Max. syöttövirta | 20A |
| Maksimi virtapulssi | 120A |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
















