

INDEL
RENGASSYDÄNMUUNTAJA - 100VA - 230VAC - 115V - 115V - 0,43A - 0,43A
TST 100/028
Tuotekoodi: TST100W2X115V
74,91 €(Sis.alv)
59,69 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | toroidimuuntaja |
| Teho | 100VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 115V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 0,43A |
| Lähdöt | johdot |
| Halkaisija | 92mm |
| Korkeus | 40mm |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Eristysluokka | II |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-4 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6 |
| Setin sisältö | kumialuslevy |
| Toisiokäämin jännite 2 | 0,43A |
| Toisiojännite 2 | 115V |

