
BREVE TUFVASSONS
RENGASSYDÄNMUUNTAJA - 100VA - 230VAC - 10V - 10V - 5A - 5A - Ø: 92MM
16500-0037
Tuotekoodi: TTS100Z23010-10V
74,76 €(Sis.alv)
59,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | INDEL |
| Muuntajan tyyppi | toroidimuuntaja |
| Teho | 100VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 10V |
| Toisiojännite 2 | 10V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 5A |
| Toisiokäämin jännite 2 | 5A |
| Lähdöt | johdot |
| Halkaisija | 97mm |
| Korkeus | 40mm |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Eristysluokka | II |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558 |
| Setin sisältö | kansi |
| Setin sisältö | kumialuslevy x2 |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Ulostulojen pituus | 0,15m |
