- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELEKANTA - PIN: 8 - 10A - 400VAC - H: 26MM - W: 38MM - DIN-KISKOLLE - OCTAL
3-1415035-1



Valmistaja SCHRACK Asennus DIN-kiskolle Lähdöt ruuvipuristimet Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja MT Liittimen laji octal Sähköliitäntä pyöreä pistorasia Releiden lisätarvikkeiden tyyppi... Lue lisää
20,95 €(Sis.alv)
16,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MT78755
- Paino: 43.1 g
- Leveys: 38mm
- Nimellisvirta: 10A
- Korkeus: 26mm
- Nimellisjännite: 400V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: SCHRACK
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Napojen lukumäärä: 8
- Releiden lisätarvikkeiden tyyppi: relekanta
- Liittimen laji: octal
- Tilattavissa 33 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHRACK |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MT |
| Liittimen laji | octal |
| Sähköliitäntä | pyöreä pistorasia |
| Releiden lisätarvikkeiden tyyppi | relekanta |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Korkeus | 26mm |
| Leveys | 38mm |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V AC |
| Yhteensopivat tuotteet | MT28800 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €