- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELEKANTA - PIN: 8 - 10A - 250VAC - PANEELIASENNETTAVA - JUOTTOON - -40÷80°C - MT
7-1415043-1



Valmistaja SCHRACK Asennus paneelille Lähdöt juottoon Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja MT Liittimen laji octal Sähköliitäntä pyöreä pistorasia Releiden lisätarvikkeiden tyyppi relekanta... Lue lisää
16,82 €(Sis.alv)
13,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MT78612
- Paino: 13 g
- Nimellisvirta: 10A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: SCHRACK
- Lähdöt: juottoon
- Napojen lukumäärä: 8
- Releiden lisätarvikkeiden tyyppi: relekanta
- Liittimen laji: octal
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELEKANTA - PIN: 8 - 10A - 250VAC - PANEELIASENNETTAVA - JUOTTOON - -40÷80°C - MT 7-1415043-1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHRACK |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | juottoon |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MT |
| Liittimen laji | octal |
| Sähköliitäntä | pyöreä pistorasia |
| Releiden lisätarvikkeiden tyyppi | relekanta |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista