- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELEKANTA - PIN: 11 - 10A - 250VAC - PANEELIASENNETTAVA,DIN-KISKOLLE - -40÷70°C
GZP11



Valmistaja RELPOL Releiden lisätarvikkeiden tyyppi relekanta Napojen lukumäärä 11 Nimellisvirta 10A Nimellisjännite 250V AC Asennus DIN-kiskolle Asennus paneelille Lähdöt ruuvipuristimet... Lue lisää
14,59 €(Sis.alv)
11,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GZP11
- Paino: 55.7 g
- Nimellisvirta: 10A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: RELPOL
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Väri: harmaa
- Napojen lukumäärä: 11
- Releiden lisätarvikkeiden tyyppi: relekanta
- Liittimen laji: undecal
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RELPOL |
| Releiden lisätarvikkeiden tyyppi | relekanta |
| Napojen lukumäärä | 11 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | R15 |
| Liittimen laji | undecal |
| OEM numero | 2613506 |
| Sähköliitäntä | pyöreä pistorasia |
| Väri | harmaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista