- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COMUS Releiden ominaisuudet korkea luotettavuus Asennus THT Releen tyyppi tyhjiörele Toimintalämpötila -40...85°C Rasteri 3,81mm Ulkomitat 15,24x6,98x3,81mm kosketusvastus 0,15ohm Maks.... Lue lisää
8,89 €(Sis.alv)
7,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3570.1419.054
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: SIP
- Kelan resistanssi: 500Ohm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 3,81mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: COMUS
- Ulkoiset koot: 15,24x6,98x3,81mm
- kosketusvastus: 0,15Ohm
- Tuotantosarja: 3570
- Kytkentäjännite: max. 200V DC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | COMUS |
| Releiden ominaisuudet | korkea luotettavuus |
| Asennus | THT |
| Releen tyyppi | tyhjiörele |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Rasteri | 3,81mm |
| Ulkomitat | 15,24x6,98x3,81mm |
| kosketusvastus | 0,15ohm |
| Maks. kosketinten virta | 0,5A |
| Min. kelan jännite | 3,75V DC |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Maks. kelan jännite | 7V DC |
| Kytkentäteho | 10W |
| Kytkentäjännite | max. 200V DC |
| Kelan vastus | 500ohm |
| Tuotantosarja | 3570 |
| Valinnaiset varusteet | diodi |
| Valinnaiset varusteet | sähköstaattinen suoja |
| Kotelo | SIP |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista