- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: TYHJIÖRELE - SPST-NO - UKELAN: 5VDC - 0,5A - MAX.100VDC - 3W - SMT
9814-05-00



Valmistaja COTO TECHNOLOGY Valinnaiset varusteet sähköstaattinen suoja Asennus SMT Koskettimien asetukset SPST-NO Releen tyyppi tyhjiörele Toimintalämpötila -20...85°C Rasteri 1,02mm Ulkomitat... Lue lisää
21,86 €(Sis.alv)
17,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9814-05-00
- Paino: 0.5 g
- Kelan resistanssi: 150Ohm
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 1,02mm
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: COTO TECHNOLOGY
- Ulkoiset koot: 10,16x4,31x5,26mm
- kosketusvastus: 0,15Ohm
- Tuotantosarja: 9814
- Kytkentäjännite: max. 100V DC
- Kytkentäjännite: max. 100V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: TYHJIÖRELE - SPST-NO - UKELAN: 5VDC - 0,5A - MAX.100VDC - 3W - SMT 9814-05-00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COTO TECHNOLOGY |
| Valinnaiset varusteet | sähköstaattinen suoja |
| Asennus | SMT |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Releen tyyppi | tyhjiörele |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Rasteri | 1,02mm |
| Ulkomitat | 10,16x4,31x5,26mm |
| kosketusvastus | 0,15ohm |
| Maks. kosketinten virta | 0,5A |
| Kytkentäteho | 3W |
| Min. kelan jännite | 3,8V DC |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Maks. kelan jännite | 6V DC |
| Kytkentäjännite | max. 100V AC |
| Kytkentäjännite | max. 100V DC |
| Tuotantosarja | 9814 |
| Kelan vastus | 150ohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista