- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Asennus ruuvi- Toimintalämpötila -40...80°C Kelan virta 176mA Ulkomitat 75,5x40x80mm Tehonotto kelan kautta 4,2W Maks. kosketinten virta 400A DC-kosketinkuormitus @R 120A /... Lue lisää
11596,59 €(Sis.alv)
9240,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AEV14024
- Paino: 0.4 kg
- Kelan resistanssi: 136Ohm
- Asennus: ruuvi-
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 75,5x40x80mm
- Liitoksen materiaali: kupariseos
- DC-kosketinkuormitus @R: 120A / 450V DC
- Mekaaninen kestävyys: 200000 sykliä
- Kytkentäaika: 50ms
- Sähköinen käyttöikä: 1000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 20 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 400A - AUTOSULAKE AEV14024
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | ruuvi- |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Kelan virta | 176mA |
| Ulkomitat | 75,5x40x80mm |
| Tehonotto kelan kautta | 4,2W |
| Maks. kosketinten virta | 400A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 120A / 450V DC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kelan vastus | 136ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 1000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 200000 sykliä |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kytkentäaika | 50ms |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista