- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Asennus THT Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO Toimintalämpötila -40...70°C Kelan virta 8,3mA Kytkentäaika 12ms Ulkomitat... Lue lisää
9651,96 €(Sis.alv)
7690,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JVN1A-24V-F
- Paino: 8 g
- Kelan resistanssi: 2,88kOhm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 22x16x10,9mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- kosketusvastus: 100Ohm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 16A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 30V DC
- Mekaaninen kestävyys: 20000000 sykliä
- Kytkentäaika: 12ms
- Sähköinen käyttöikä: 30000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 16A/125VAC - THT JVN1A24FJ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | THT |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Kelan virta | 8,3mA |
| Kytkentäaika | 12ms |
| Ulkomitat | 22x16x10,9mm |
| kosketusvastus | 100ohm |
| Tehonotto kelan kautta | 200mW |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 16A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 125V AC |
| Kelan vastus | 2,88kohm |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 20000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista