- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi teho- Tuotantosarja AZDC105 Koskettimien asetukset SPST-NO Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...65°C Ulkomitat 47,6x40x45,1mm Tehonotto kelan... Lue lisää
13716,59 €(Sis.alv)
10929,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZDC105-1AH-24DT
- Paino: 0.17 kg
- Kelan resistanssi: 180Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...65°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 47,6x40x45,1mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: AZDC105
- DC-kosketinkuormitus @R: 150A / 60V DC
- Kytkentäjännite: max. 60V DC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Lisätoimitoja: valokaaren magneettinen puhallus
- Pakkauskoko: 250 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 150A - AZDC105 - PCB AZDC105-1AH-24DT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | teho- |
| Tuotantosarja | AZDC105 |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...65°C |
| Ulkomitat | 47,6x40x45,1mm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,8W |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 150A |
| Kytkentäjännite | max. 60V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 150A / 60V DC |
| Kelan vastus | 180ohm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Asennus | PCB |
| Lisätoimitoja | valokaaren magneettinen puhallus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista