- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Asennus PCB Ulkomitat 31,8x26,9x19,1mm Tehonotto kelan kautta 0,9W Kelan nimellisjännite 15V DC Kelan vastus 256ohm Kytkentäjännite max. 30V DC Kytkentäjännite max. 300V AC... Lue lisää
3,28 €(Sis.alv)
2,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ2150-1A-15DE
- Paino: 22.9 g
- Kelan resistanssi: 256Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Massa: 25g
- Ulkoiset koot: 31,8x26,9x19,1mm
- Liitoksen materiaali: AgCdO
- Tuotantosarja: AZ2150
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 40A / 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 300V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 15VDC - 40A - MAX.300VAC AZ2150-1A-15DE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Asennus | PCB |
| Ulkomitat | 31,8x26,9x19,1mm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,9W |
| Kelan nimellisjännite | 15V DC |
| Kelan vastus | 256ohm |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 300V AC |
| Maks. kosketinten virta | 40A |
| Liitoksen materiaali | AgCdO |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 250V AC |
| Tuotantosarja | AZ2150 |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Releen tyyppi | teho- |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista