- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 5A DC-kosketinkuormitus @R 5A / 250V AC DC-kosketinkuormitus... Lue lisää
20,11 €(Sis.alv)
16,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ9371-1A-12D
- Paino: 3 g
- Kelan resistanssi: 720Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 7mm
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 20,5x7,2x15,3mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: AZ9371
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 277V AC
- Kytkentäaika: 6ms
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| Tuotantosarja | AZ9371 |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 277V AC |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 720ohm |
| Ulkomitat | 20,5x7,2x15,3mm |
| Tehonotto kelan kautta | 113mW |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Rasteri | 7mm |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kytkentäaika | 6ms |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Paluuaika | 3ms |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €